Bien industriel à louer à Anvers

Bien industriel | Commercial

11 728 €
Luithagen-Haven 22030 Anvers
2.222 m²
2.222 m²
Description

Magazijnruimte van 1.975 m² met kantoor in de haven van Antwerpen

Hoogwaardige magazijnruimte van 1.975 m² te huur, gecombineerd met een kantoorruimte. Gelegen in de haven van Antwerpen, vlakbij de A12, E19 en Noorderlaan. Dankzij deze ligging geniet de site van een uitstekende bereikbaarheid en vormt het een ideale uitvalsbasis voor zowel nationale als internationale distributie.

De magazijnruimte biedt een flexibele inrichting voor diverse activiteiten en beschikt over een sectionale poort met afzonderlijke toegangsdeur, een lichtstraat met rookluik, een polybetonvloer en LED-verlichting. Aansluitend is 247 m² gerenoveerde kantoorruimte beschikbaar. Tevens zijn er parkeermogelijkheden en voldoende manoeuvreerruimte op de site.

Contacteer PANORAMA B2B voor bijkomende technische inlichtingen, plannen of een vrijblijvend plaatsbezoek via 0477 911 000.

Finances

Disponible à partir de
06-10-2026
Disponibilité
Immédiatement

Bâtiment

Type de propriété
Commercial
Sous-type
Bâtiment industriel
Surface
2.222 m²

Terrain

Surface de la parcelle
2.222 m²
Affectation urbanistique
Zone industrielle pour les entreprises artisanales ou zones pour PME

Aménagement

Nombre de chambres
0
Nombre de salles de bain
0
Nombre de toilettes
0

Confort

Ascenseur
Non
Raccordement aux égouts
Oui
Téléphone
Oui

Énergie

Niveau E
0

Urbanisme

G(bâtiment)-score
B (faible probabilité sous le changement climatique ap.2050)
P(arcelle)-score
B (faible probabilité sous le changement climatique ap.2050)
Patrimoine protégé
Non

Localité

Luithagen-Haven 2, 2030 Anvers

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires