Retour aux résultats

Scoop: Appartement à louer à Deinze avec 3 chambres

1 150 €
AEPCA
123
3
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Ben je op zoek naar een luxueus afgewerkt appartement in een residentie met architecturale uitstraling? Dan is dit 2 ruime slaapkamer appartement (101 m²) met leuke terrassen (18 m²) in 'de ijsbeer' in het centrum van het landelijke Nevele wat je nodig hebt! Gelegen binnen een groene verkaveling en op een boogscheut van het centrum met bovendien zeer goede verbindingen naar de omliggende steden en de autosnelweg geniet je hier van alle wooncomfort.

Hoge plafonds, mooie afwerking met kwalitatieve materialen, grote raampartijen, moderne architectuur, en de perfecte indeling... alles straalt hier elegantie en woonkwaliteit uit. Het appartement is bovendien Bijna Energie Neutraal. Je bespaart hierdoor op je energiefactuur.

Via de voordeur kom je in de hall van het appartement met apart toilet. De ruime leefruimte met open ingerichte keuken (vitrokeramische kookplaat, dampkap, heteluchtoven, inbouwkoelkast met vriesvak en vaatwasser, alles van het merk Siemens) heeft een gezellig terras aan de keuken en tevens een tweede terras met terrasberging aan de zithoek. Er is een aparte berging waar plaats is voor het plaatsen van een wasmachine en droogkast. De nachthall geeft toegang tot de 2 ruime slaapkamers en de ingerichte badkamer met dubbele wastafel, inloopdouche en ligbad.

In de huurprijs van het appartement zit een ondergrondse berging (B23), en een ondergrondse staanplaats (P19) inbegrepen.

Domicilie verplicht.
Huurprijs : 940 Euro per maand
Huurwaarborg : 3 maanden huur
Gemeenschappelijke lasten : 65 Euro provisie per maand
Er zijn individuele tellers voor water, gas en electriciteit.
Beschikbaar: onmiddellijk
Bezoeken enkel na afspraak.

Een bezoek plannen? Dit kan enkel via onze website www.stellarimmo.be/te-huur. Ga naar het pand en klik op "Een bezoek aanvragen" (onder de foto van de makelaar).

Verdere info via martine@stellarimmo.be

Finances

Garantie locative (mois)
3

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
123 m²

Lieu

Environs / quartier
Zone résidentielle; Tranquille
Transports en commun à proximité
Oui
Distance des transports en commun
300 m

Aménagement

Nombre de chambres
3
Nombre de salles de bain
1
Type de salle de bain
Tout confort disponible

Confort

Raccordement au gaz
Oui
Raccordement à l’eau
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
10
Classe énergétique
A
Numéro du rapport PEB
44049-G-2017/0052/EP11942/f301/d01/sd016

Localité

IJsbeerlaan 3 0203, 9850 Deinze

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires