Commercial à louer à Nazareth-De Pinte

2 697 €
185
185
Description

Lichtrijk nieuwbouwkantoor van 185 m² te Nazareth-De Pinte

Hoogwaardig kantoor te huur op een toplocatie in Nazareth-De Pinte. Gelegen langs de Gentsebaan (N60) geniet het pand van een uitstekende bereikbaarheid. Met de E17 op slechts 7 minuten rijden en openbaar vervoer op wandelafstand (130 meter) vormt deze locatie een ideale uitvalsbasis richting Gent, Oudenaarde en Kortrijk.

Dit nieuwbouwkantoor biedt een oppervlakte van 185 m², met daarbij een ruim en zonnig terras. Het kantoor bevindt zich over het gelijkvloers en de eerste verdieping waarbij de ruimte opgedeeld is in een openspace met 3 afzonderlijke burelen. Verder geniet het kantoor van veel natuurlijk lichtinval dankzij de grote glaspartijen tot op de grond. Tevens zijn er ruimte parkeermogelijkheden voorzien op de site .

Het pand is momenteel als woning vergund. De eigenaar is voornemens een aanvraag in te dienen voor functiewijziging naar kantoor. Verhuur als kantoor is onder voorbehoud van het verkrijgen van de vereiste vergunning(en).

Contacteer PANORAMA B2B GENT KANTOREN voor meer informatie, plannen of een vrijblijvend plaatsbezoek via 0477 44 39 30.

Bâtiment

Type de propriété
Commercial
Surface
185 m²
Surface construite
185 m²

Terrain

Surface de la parcelle
185 m²
Affectation urbanistique
Zone d’expansion résidentielle

Aménagement

Nombre de chambres
0
Nombre de salles de bain
0
Nombre de toilettes
0

Confort

Ascenseur
Non
Téléphone
Oui
Connexion réseau
Oui

Énergie

Niveau E
0

Urbanisme

G(bâtiment)-score
B (faible probabilité sous le changement climatique ap.2050)
P(arcelle)-score
B (faible probabilité sous le changement climatique ap.2050)
Patrimoine protégé
Non

Localité

Gentsebaan 68, 9810 Nazareth-De Pinte

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires