Scoop: Maison à vendre à Schaffen avec 3 chambres
Description
Deze woning doet mee aan Blauwe Zaterdag, de kijkdag van Immo Diest.
Kom deze woning bekijken op zaterdag 13/06 tussen 10u-12u.
Ben je graag zeker van een plaatsje, reserveer dan zeker je tijdslot via 013 31 25 22.
Te renoveren woning met veel ruimte, ruime garage en vlotte verbindingen in Schaffen
Op een gunstige locatie aan de Diestsebaan 62 in Schaffen vinden we deze ruime woning met heel wat potentieel. Dit te renoveren pand biedt een uitstekende basis voor wie op zoek is naar ruimte, karakter en mogelijkheden om een woning volledig naar eigen smaak in te richten.
De woning beschikt over grote leefruimtes, een keuken, meerdere praktische bijruimtes en een ruime garage achteraan het perceel. Dankzij de aanwezige oprit, buitenruimte en garage is er voldoende plaats voor parkeren, stockage, hobby's of eventueel een zelfstandige activiteit.
De ligging is een absolute troef. De woning bevindt zich op korte afstand van het centrum van Schaffen en Diest, waardoor winkels, scholen, openbaar vervoer en andere voorzieningen vlot bereikbaar zijn. Daarnaast geniet u van een goede verbinding met de omliggende gemeenten en belangrijke invalswegen. Ook natuurliefhebbers komen hier aan hun trekken: in de nabije omgeving vindt u mooie wandel- en fietsroutes, groene zones en landelijke rust.
Dit pand is ideaal voor kopers die niet terugschrikken voor renovatie en op zoek zijn naar een woning met veel ruimte en uitbreidingsmogelijkheden op een centrale, maar toch aangename locatie.
Troeven van deze woning:
- Te renoveren pand met veel potentieel
- Ruime leefruimtes en praktische indeling
- Grote garage en extra bergruimte
- Oprit en buitenruimte aanwezig
- Vlotte verbindingen richting centrum en omliggende gemeenten
- Nabij natuur, wandel- en fietsmogelijkheden
- Dicht bij winkels, scholen en voorzieningen
EPC-label is E. De renovatieplicht is van toepassing. U dient binnen 6 jaar EPC D te behalen.
Een woning met karakter, ruimte en mogelijkheden op een interessante locatie in Schaffen.
Kom zeker een kijkje nemen en ontdek de mogelijkheden van deze ruime gezinswoning!
Bel Immo Diest: 013 31 25 22.
Finances
Bâtiment
Terrain
Lieu
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
Diestsebaan 62, 3290 Schaffen210.000 EUR
Diestsebaan 62
3290 Schaffen
8.146 - 9.679 EUR
Est-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.








