Appartement te huur in Veltem-Beisem met 2 slaapkamers
Omschrijving
Appartement
Prachtig 2/3 slpk appartement met gemeenschappelijk zwembad te huur in Herent
Het appartement op de 5de verdieping is rustig gelegen in een doodlopende straat met een prachtig zicht op de groene omgeving.
Indeling: ruime inkomhal met apart toilet, lichtrijke leefruimte met parketvloer en aansluitend 1 kamer (eventueel bureel of logeerkamer) en terras, functionele keuken, aparte bergruimte, badkamer (lavabo, bad met douchemogelijkheid) en 2 ruime kamers.
Een dubbele garagebox is in de huurprijs begrepen.
De bewoners van de residentie kunnen gebruik maken van het openlucht zwembad in de gemeenschappelijk tuin.
Extra:
- Goede bereikbaarheid via het openbaar vervoer en E314.
- Vlotte verbinding Leuven-Brussel.
- Winkels op wandelafstand.
- Treinverbinding Brussel-Leuven op 800m (station Veltem-Beisem).
De maandelijkse lasten zijn een provisie voor het onderhoud van het gebouw, de tuin en het zwembad alsook voor de privatieve verwarming en water.
Kortom superleuk wonen in een mooi appartement met veel ruimte, buitenlicht, zeer toegankelijke ligging en openlucht-zwembad.
Neem snel contact op via 078/48 47 00 of info@ap-p.be.
Bekijk ons volledige aanbod op www.ap-p.be




