Appartement te koop in Schaarbeek met 1 slaapkamer
Omschrijving
Schitterend appartement met 1 slk in Schaarbeek - Dailly ✨
✨ Prachtig 1-slaapkamer appartement te koop in Schaerbeek – Een echte parel! ✨
Gelegen in een uitzonderlijk historisch kader, in de oude kazernes van Place Dailly in Schaerbeek, combineert dit appartement de charme van het oude met modern comfort. Een zeldzame kans op de markt!
️ 1 ruime slaapkamer, die veel natuurlijk licht biedt en een rustige woonomgeving creëert.
Zichtbare balken en hoge plafonds die elegantie en karakter toevoegen, en zorgen voor een warme, open sfeer.
Een modern interieur met behoud van de authentieke charme van het oude gebouw: zorgvuldige afwerking, kwaliteitsmaterialen en een perfecte ruimteoptimalisatie voor dagelijks comfort.
Het appartement onderscheidt zich ook door zijn uitstekende ligging, dicht bij winkels, openbaar vervoer en groene ruimtes, terwijl het zich in een rustige en aangename omgeving bevindt. Een ideale plek voor stadsbewoners die zowel rust als bereikbaarheid zoeken.
Parkeerplaats beschikbaar tegen een meerprijs voor optimaal comfort.
Prijs: 289.000 €
Parkeerplaats: 30.000 €
Deze parel combineert charme, comfort en een strategische locatie. Laat deze kans niet voorbijgaan!
Voor meer informatie of een bezichtiging, neem snel contact met me op:
Olivier Halleux
Vastgoedmakelaar IPI 514 098
+32 486 688 625
olivier.halleux@weinvest.be
We Invest Europe, specialist in Schaerbeek en het Europese district.
#Vastgoed #Schaerbeek #CharmantAppartement #InvesterenInBrussel #Vastgoedkans #Vastgoedmakelaar