Huis te koop in Kapelle-Op-Den-Bos met 4 slaapkamers
Omschrijving
Te koop Kapelle-op-den-Bos, woonst met tal van mogelijkheden
Te koop in Kapelle-op-den-Bos, woonst met tal van mogelijkheden in het centrum
In het centrum van Kapelle-op-den-Bos bevindt zich deze woning. De woning biedt tal van mogelijkheden voor wie wil investeren of een renovatieproject zoekt. Dankzij de combinatie van woon- en handelsfuncties is dit een ideale kans voor wie werk en privé wil combineren of voor een investeerder die toekomstgericht wil verhuren. Alle voorzieningen zoals winkels, scholen, openbaar vervoer en het treinstation liggen op wandelafstand. Via de autostrade geniet je van een vlotte verbinding met de omliggende steden. Dorpen als Wolvertem, Meise, Grimbergen zijn makkelijk bereikbaar
Mogelijkheden
Het gebouw beschikt over meerdere woonkamers, slaapkamers, badkamers en een ruime zolder.
Daarnaast is er een handelsruimte op het gelijkvloers, wat het pand bijzonder geschikt maakt voor een zelfstandige activiteit of een combinatie van wonen en werken. De flexibele indeling biedt mogelijkheden voor herinrichting naar appartementen of een gemengd gebruik.
Troeven van de woning:
- Centrale ligging in de handelsstraat van Kapelle-op-den-Bos
- Ruime bewoonbare oppervlakte van 293 m²
- Combinatie van wonen, handel of gemengd gebruik mogelijk
- Interessant voor investeerders of renovatieproject
- Nabij treinstation, scholen, openbaar vervoer, winkels en invalswegen
Wens je een bezoek? Contacteer ERA Leus & Toye via 02/2709075 en plan een afspraak in met Thierry Van Campenhout
Financieel
Gebouw
Terrein
Ligging
Indeling
Energie
Ruimtelijke ordening
Locatie
Mechelseweg 220, 1880 Kapelle-Op-Den-Bos250.000 EUR
Locatie
Mechelseweg 220
1880 Kapelle-Op-Den-Bos









![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 6/12 VAN 13:00 TOT 14:00 ]]
<p><strong>Te renoveren woning te koop in Kapelle-op-den-Bos met zicht over de velden (renovatie mogelijk aan 6% BTW)</strong></p><p><br /></p><p>Op zoek naar een renovatieproject met tal van mogelijkheden? Deze vrijstaande woning op een perceel van 1269m² biedt een unieke kans voor wie houdt van rust, ruimte en natuur. De woning heeft nood aan renovatie maar kan onder voorwaarden volledig gerenoveerd worden aan 6% btw. Gelegen in een landelijke en groene omgeving biedt deze woning absolute rust en privacy. Naastliggende dorpen zoals Wolvertem, Meise en Grimbergen zijn zeer makkelijk bereikbaar. Via de autostrade geniet je van een makkelijke verbinding richting Brussel/Antwerpen</p><p><br /></p><p><strong>Troeven:</strong></p><p>• Prachtig zicht over de velden.</p><p>• Makkelijke verbinding via autostrade Brussel/Antwerpen en treinstation in de buurt.</p><p>• Mogelijkheid tot aankoop aan 2% en sloop/heropbouw aan 6%. (onder voorwaarden)</p><p><br /></p><p><strong>Wens je een bezoek? Contacteer dan ERA LEUS &amp; TOYE via 02/335.11.12 en plan een afspraak met Thierry Van Campenhout.</strong></p>](https://images.immoscoop.be/cp-cfb01a44f0835d1327e59bf30678efb7-w320.jpeg)
![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 6/12 VAN 13:00 TOT 14:00 ]]
<p><strong>Te renoveren woning te koop in Kapelle-op-den-Bos met zicht over de velden (renovatie mogelijk aan 6% BTW)</strong></p><p><br /></p><p>Op zoek naar een renovatieproject met tal van mogelijkheden? Deze vrijstaande woning op een perceel van 1269m² biedt een unieke kans voor wie houdt van rust, ruimte en natuur. De woning heeft nood aan renovatie maar kan onder voorwaarden volledig gerenoveerd worden aan 6% btw. Gelegen in een landelijke en groene omgeving biedt deze woning absolute rust en privacy. Naastliggende dorpen zoals Wolvertem, Meise en Grimbergen zijn zeer makkelijk bereikbaar. Via de autostrade geniet je van een makkelijke verbinding richting Brussel/Antwerpen</p><p><br /></p><p><strong>Troeven:</strong></p><p>• Prachtig zicht over de velden.</p><p>• Makkelijke verbinding via autostrade Brussel/Antwerpen en treinstation in de buurt.</p><p>• Mogelijkheid tot aankoop aan 2% en sloop/heropbouw aan 6%. (onder voorwaarden)</p><p><br /></p><p><strong>Wens je een bezoek? Contacteer dan ERA LEUS &amp; TOYE via 02/335.11.12 en plan een afspraak met Thierry Van Campenhout.</strong></p>](https://images.immoscoop.be/cp-e9c9a47259e4c07c86ea38bafaf93027-w320.jpeg)
![[[ DIT PAND NEEMT DEEL AAN DE ERA OPEN HUIZEN DAG OP 6/12 VAN 13:00 TOT 14:00 ]]
<p><strong>Te renoveren woning te koop in Kapelle-op-den-Bos met zicht over de velden (renovatie mogelijk aan 6% BTW)</strong></p><p><br /></p><p>Op zoek naar een renovatieproject met tal van mogelijkheden? Deze vrijstaande woning op een perceel van 1269m² biedt een unieke kans voor wie houdt van rust, ruimte en natuur. De woning heeft nood aan renovatie maar kan onder voorwaarden volledig gerenoveerd worden aan 6% btw. Gelegen in een landelijke en groene omgeving biedt deze woning absolute rust en privacy. Naastliggende dorpen zoals Wolvertem, Meise en Grimbergen zijn zeer makkelijk bereikbaar. Via de autostrade geniet je van een makkelijke verbinding richting Brussel/Antwerpen</p><p><br /></p><p><strong>Troeven:</strong></p><p>• Prachtig zicht over de velden.</p><p>• Makkelijke verbinding via autostrade Brussel/Antwerpen en treinstation in de buurt.</p><p>• Mogelijkheid tot aankoop aan 2% en sloop/heropbouw aan 6%. (onder voorwaarden)</p><p><br /></p><p><strong>Wens je een bezoek? Contacteer dan ERA LEUS &amp; TOYE via 02/335.11.12 en plan een afspraak met Thierry Van Campenhout.</strong></p>](https://images.immoscoop.be/cp-c7debb7eb55ef0f69a133e4b3912f331-w320.jpeg)


