Back to results

Scoop: Apartment for rent in Asse with 2 bedrooms

€1,150
AEPCA
86
2
1
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.

immoDAVID stelt voor een volledig gerenoveerd en instapklaar tweeslaapkamerappartement op de tweede verdieping, met terras en een hoogwaardige, eigentijdse afwerking. De lichtrijke leefruimte en moderne keuken zorgen voor een aangename woonbeleving. De twee slaapkamers (14 m² en 11 m²) bieden voldoende ruimte en comfort. Er is ook een mooie badkamer met inloopdouche en een apart toilet. Dankzij de recente renovatie geniet je van duurzame materialen en een frisse uitstraling.

Het appartement ligt in een kleinschalig gebouw met lift en videofoon, wat resulteert in lage gemeenschappelijke kosten. De ligging is uitstekend: nabij het centrum van Asse, Brussel, scholen, winkels, openbaar vervoer en met vlotte verbindingen richting Aalst en Dendermonde.

Bij het appartement hoort een ruime garage van 28 m² met automatische poort.

Met een EPC-score A combineert dit appartement comfort, energiezuinigheid en een perfecte afwerking op een toplocatie. Instapklaar en zonder zorgen verhuizen.

Huurprijs: 1150€ + 125€ voor de garage + 75€ voor de gemeenschappelijke kosten

Building

Type of property
Apartment
Subtype
Apartment
Surface
86 m²

Location

Surroundings / neighbourhood
Central
Public transport nearby
Yes
Distance to public transport
50 m

Layout

Number of bedrooms
2
Surface bedrooms
14 m²; 11 m²
Number of bathrooms
1

Comfort

Videophone
Yes
Lift
Yes
Gas connection
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
97
EPC label
A
Unique code EPC
20240822-0003347689-RES-1

Location

Nerviersstraat 140, 1730 Asse

Also interesting for you

View similar properties