Garage for rent in Antwerp

€121
AEPCA
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Goed gelegen en veilige binnenautostaanplaats nr. 21 op niveau 0 te huur

Centraal gelegen, op wandelafstand van de Meir en de Stadsschouwburg.
Maximum inrijdhoogte: 2,00 meter.
Toegang via een afgesloten, elektrische garagepoort.

Huurprijs: €100/maand + 21% btw = €121/maand incl. btw.
Huren via vennootschap is niet mogelijk.

Onmiddellijk beschikbaar.

Contacteer ons gerust voor een afspraak ter plaatse via immo@sidimex.be of 03 203 02 02.

Number of floors
0

Terrain

Most recent urban destination
Residential area

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
0

Location

Tabakvest 30 P21, 2000 Antwerp

Also interesting for you