Apartment for rent in Antwerp with 2 bedrooms
Description
Gezellig gelijkvloers appartement met 2 slaapkamers en koertje te huur in het centrum van Antwerpen
Het appartement is rustig gelegen in het hartje van de stad, op 250 meter van het bruisende Mechelseplein met al zijn charme. De ligging op wandelafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer biedt heel wat voordelen.
Dit moderne appartement bevindt zich op de benedenverdieping van een sympathieke blok van slechts 4 appartementen. De woonkamer met open keuken is erg ruim (40 m²) en mooi afgewerkt met een karaktervolle parketvloer. De keuken is volledig ingericht met inductiekookplaat; afwasmachine en combi-oven. De hoge plafonds geven een extra aangenaam ruimtelijk gevoel.
De twee slaapkamers (13,5m² en 9 m²) zijn eveneens ingericht met een mooie parketvloer en bevinden zich aan de nog rustigere achterkant van het gebouw. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een regendouche en handdoekdroger.
De slaapkamers geven beide toegang tot de buitenkoer (12m²) waar het aangenaam zitten is in de zomer.
Dit energiezuinig appartement wordt verwarmd op aardgas en heeft een energiescore van 198 kWh / m² jaar.
De gordijnen, verlichting, het tv-meubel en de witte kledingkast in de slaapkamer worden mee verhuurd.
De huurprijs bedraagt 1.185,00 euro per maand (er zijn geen bijkomende gemeenschappelijke kosten) en het appartement is beschikbaar vanaf 01 juni 2026.
Spreekt dit leuke appartement jou aan? Contacteer ons dan via info@bosmanvastgoed.be voor meer informatie, of een bezoek ter plaatse. Wij helpen jullie graag verder!
















