Scoop: Apartment for rent in Arendonk with 2 bedrooms

€950
De Plaetse 1122370 Arendonk
97 m²
2.435 m²
2
1
Garage / Parking space
Terrace
AEPCA
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Ruim 2-slaapkamer appartement in residentie "De Plaetse" met zonnig terras, garagebox en private berging.

Een bezoek aanvragen kan eenvoudig via onze website: www.immodrie.be. Zoek het pand terug onder 'Te Huur' en selecteer vervolgens op de pagina de optie 'Bezoek inplannen'. Omwille van de grote reeks aanvragen, worden verzoeken via Immoscoop of andere portaalsites niet verwerkt.

Bij het binnenkomen betreedt u de inkomhal, die een centrale verbinding vormt met alle vertrekken van het appartement. In de inkomhal is er bovendien ruimte voorzien voor het plaatsen van een vestiairekast, ideaal voor jassen en schoenen. Daarnaast blijft er nog voldoende open ruimte over voor een persoonlijke inrichting.

Vanuit de inkomhal komt u in de ruime, open leefruimte. Dankzij de aangename oppervlakte biedt deze ruimte verschillende mogelijkheden voor de inrichting van een comfortabele zithoek en een gezellige eetplaats. Vanuit de leefruimte heeft u bovendien een zicht op de halfopen hoekkeuken. Deze keuken is praktisch ingericht en voorzien van alle nodige toestellen, waaronder een vaatwasser, kookvuur en koelkast met vriesvak. Daarnaast is er voldoende opbergruimte aanwezig. Aansluitend aan de keuken bevindt zich een handige berging. Hier is de aansluiting voor de wasmachine voorzien en staat eveneens de cv-ketel.

Vanuit de leefruimte heeft u rechtstreeks toegang tot het zuidwestelijk georiënteerde terras. Dankzij de aanwezige zonneluifel kunt u hier op zonnige dagen heerlijk genieten, zowel overdag als tijdens de avonduren.

Terug in de inkomhal vinden we de toegang tot de twee slaapkamers. De eerste slaapkamer is ruim en biedt voldoende plaats voor een volwaardig bed, kasten en eventueel bijkomend meubilair. De tweede kamer is compacter en kan perfect dienstdoen als tweede slaapkamer, kinderkamer, dressing of praktische bureauruimte.

De badkamer is uitgerust met een ligbad met doucharmatuur en een badkamermeubel met dubbele wastafel. Daarnaast beschikt het appartement over een afzonderlijk toilet.

Op de kelderverdieping beschikt u over een afgesloten garagebox, voorzien van elektriciteit en verlichting. De garage is bovendien uitgerust met een elektrisch bedienbare poort. Daarnaast is er een ruime, afgesloten kelderberging aanwezig. Deze biedt mogelijkheden voor het stockeren van onder andere fietsen, vuilnisbakken, opbergrekken en allerhande huishoudelijke spullen. Ook hier zijn elektriciteit en verlichting voorzien.

Financial

Rental guarantee (months)
3

Building

Type of property
Apartment
Subtype
Apartment
Surface
97 m²

Terrain

Plot size
2.435 m²
Most recent urban destination
Residential area

Location

Surroundings / neighbourhood
Central; Quiet
Public transport nearby
Yes
Distance to public transport
400 m

Layout

Number of bedrooms
2
Number of bathrooms
1
Bathroom type
Shower in bath

Comfort

Air conditioning
No
Parlophone
No
Videophone
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
81
EPC label
A
Unique code EPC
20210526-0002419473-RES-1

Urban planning

Destination building
Private - multiple families
Summons
No judicial remedial or administrative measure imposed
G-score (building score)
A (no flood modeled)

Location

De Plaetse 112, 2370 Arendonk

Also interesting for you

View similar properties