Apartment for rent in Geel with 2 bedrooms

€755
CEPCC
78
2
1
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Het appartement heeft de volgende indeling: Men komt binnen in de inkomhal met vestiairekast. Hier bevinden zich een cv-berging en een apart toilet. Vanuit de inkomhal kan men via een glazen deur naar de lichtrijke living (laminaat; 36m²). Aan de living is een balkon voorzien.
Aansluitend aan de living bevindt zich de ingerichte keuken (tegels; 8m²).
Voorts beschikt het appartement nog over een ruime ingerichte badkamer (tegels, aansluiting wasmachine/droogkast, dubbel lavabomeubel en bad met douchemogelijkheid; 7m²) en 2 slaapkamers (laminaat; 12m² en 13m²).

Het appartement is nog voorzien van een terras, een carport en fietsenberging achteraan het gebouw. Er is nog voldoende parkeergelegenheid aanwezig in de straat.

- EPC = 210 kWh/m²
- CV = Aardgas
- € 35 algemene onkosten
- Kleine huisdieren zijn bespreekbaar!

Voor meer informatie of een afspraak ter plaatse kan u steeds contact opnemen met Immo S|P te Geel op 014/59.10.20 of via info@immosp.be.

Building

Type of property
Apartment
Subtype
Apartment
Surface
78 m²

Location

Surroundings / neighbourhood
Central; Quiet
Public transport nearby
Yes
Motorway nearby
Yes

Layout

Number of bedrooms
2
Surface bedrooms
12 m²; 13 m²
Number of bathrooms
1

Comfort

Parlophone
Yes
Lift
Yes
Gas connection
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
210
EPC label
C
Unique code EPC
1.171.855

Location

Kameinestraat 28 A, 2440 Geel

Also interesting for you

View similar properties