Back to results

Scoop: Apartment for rent in Geel with 2 bedrooms

Pas 57, 2440 Geel
€850
DEPCD
102
2
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Op een centrale ligging in Geel bevindt zich dit instapklare appartement met 2 slaapkamers, garage en terras. Dankzij de ruime leefruimte, grote raampartijen en praktische indeling geniet u hier van een aangename woonomgeving.

Het appartement bestaat uit:
Inkomhal, ruime leef- en eetruimte met veel natuurlijke lichtinval, volledig ingerichte keuken, berging, badkamer met inloopdouche en wastafel, 2 slaapkamers met ingemaakte kasten, terras (omheining wordt nog geplaatst), garage en er is een lift aanwezig.

Mogelijkheid tot bemeubelde verhuring (= niet verplicht)!
Het appartement kan desgewenst volledig bemeubeld gehuurd worden met onder andere:
Zetel, TV, eettafel met stoelen, opbergkast in de leefruimte, wasmachine en droogkast, bureau met stoel en een boxspringbed (zonder matras) met nachtkastjes.

Extra:
Huurprijs: 850 euro/maand (onbemeubeld) en optioneel kan het appartement bemeubeld gehuurd worden aan 965 euro/maand (inclusief meubelen)
Beschikbaar vanaf 01/09/2026

Uitsluitend via onze website www.vastengoed.be kan u een bezichtiging inplannen op de vooropgestelde bezoekmomenten. Voor andere vragen kan u het kantoor bereiken op het nummer 014/72.73.74.

Financial

Available from
01-09-2026
Availability
Upon delivery

Building

Type of property
Apartment
Subtype
Flat
Surface
102 m²

Location

School nearby
Yes
Shops nearby
Yes

Layout

Number of rooms
2
Number of bedrooms
2
Kitchen
Yes

Comfort

Lift
Yes
Electricity connection
Yes
Gas connection
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
337
EPC label
D
Unique code EPC
20230517-0002893760-RES-1

Location

Pas 57, 2440 Geel

Also interesting for you

View similar properties