Back to results

Scoop: Commercial for rent in Wuustwezel

€1,100
BEPCB
62
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.

Bent u op zoek naar de perfecte uitvalsbasis voor uw zaak? Dit aantrekkelijke, gelijkvloerse handelspand bevindt zich op een absolute toplocatie aan de Bredabaan 503 in Wuustwezel. Dankzij de ligging op deze drukke verbindingsweg geniet uw onderneming dagelijks van een enorme visibiliteit en een hoge passagegraad. Het pand is onmiddellijk beschikbaar, waardoor u direct van start kan gaan met uw zakelijke plannen.

Het handelspand beschikt over een praktische en overzichtelijke oppervlakte van 62m². Bij het binnenkomen betreedt u onmiddellijk één grote, open handelsruimte. Achteraan in het pand bevindt zich een afzonderlijke, uitgeruste kitchenette en een apart toilet. Deze overzichtelijke indeling maakt de ruimte uiterst veelzijdig en perfect geschikt voor uiteenlopende doeleinden, zoals een kantoor, praktijkruimte of boetiek.

De vlotte bereikbaarheid is een grote troef voor zowel u als uw cliënteel. Klanten en medewerkers kunnen het pand eenvoudig bereiken met de wagen of het openbaar vervoer. Bovendien is er steeds voldoende parkeergelegenheid te vinden in de directe omgeving, wat een zorgeloze ontvangst van uw bezoekers garandeert.

Financial

Rental guarantee (months)
3

Building

Type of property
Commercial
Subtype
Business
Surface
62 m²

Layout

Cellar
No

Comfort

Water connection
Yes

Energy

EPC label
B
Unique code EPC
20250909-0003682212-KNR-1
EPC expiry date
09-09-2035

Location

Bredabaan 503 A, 2990 Wuustwezel

Also interesting for you

View similar properties