Back to results

Scoop: House for rent in Wuustwezel with 3 bedrooms

€1,725
AEPCA
3
1
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Zeer recente (nieuwbouw 2 jaar oud) energiezuinige halfopen bebouwing met 3 slaapkamers, nieuwste technieken zoals warmtepomp, zonnepanelen, … en open zicht op veel groen van de omliggende landerijen.

Indeling:
Gelijkvloers:
- Inkomhal met gastentoilet
- Ruime en lichtrijke leefruimte met grote raampartijen met een natuurlijke lichtinval en een mooi zicht op de tuin en de omliggende groene omgeving
- Open leefruimte met een moderne, volledig uitgeruste keuken met kookeiland. Deze beschikt over alle moderne toestellen
- Praktische berging/wasplaats

Eerste verdieping:
- Drie volwaardige slaapkamers (die ook als dressing of bureauruimte gebruikt kunnen worden)
- Stijlvolle badkamer met hoogwaardige materialen voorzien van alle comfort, met een ruim ligbad, een royale inloopdouche met regendouche, een modern badkamermeubel met wastafel en een hangtoilet.

Zolder:
- Er is een zolder over de volledige oppervlakte van de woning

Buitenruimte:
- Een privatieve oprit met parkeergelegenheid en een aangename tuin met terras en een tuinhuis

Daarnaast is de woning uitgerust met zonnepanelen, warmtepomp, automatische regenwaterpomp, D-ventilatiesysteem wat bijdraagt aan een lage energiefactuur en een duurzame woonervaring.

Troeven:
-Energiezuinig
-Zonnepanelen
-Warmtepomp
-Zuinig ventilatiesysteem (D)
-Automatische regenwaterpomp
-Rustige ligging in doodlopende straat
-Open zicht op groen en velden
-Instapklaar

Bent u op zoek naar een instapklare woning waar rust, comfort en energiezuinig wonen centraal staan? Dan zal deze recente halfopen bebouwing u ongetwijfeld weten te bekoren. Gelegen in een rustige doodlopende straat geniet u hier van alle privacy, terwijl u toch een vlotte verbinding heeft naar winkels en belangrijke invalswegen, op 5 km van de op-afrit autostrade Brecht. Niet ver van treinstation Noorderkempen, vlotte treinverbinding met Antwerpen Centraal.

Financial

Rental guarantee (months)
3

Building

Type of property
House
Subtype
House
Type of buildings
Semi-open

Terrain

Most recent urban destination
Residential area with rural character

Location

Surroundings / neighbourhood
Rural
Public transport nearby
Yes

Layout

Number of bedrooms
3
Number of bathrooms
1
Bathroom type
All comfort available

Comfort

Connection sewerage
Yes
Water connection
Yes

Energy

EPC label
A
Unique code EPC
EP02107
EPC expiry date
06-06-2034

Urban planning

Summons
No judicial remedial or administrative measure imposed
G-score (building score)
A (no flood modeled)
P-score (parcel score)
A (no flood modeled)

Location

Lindenlaan 8, 2990 Wuustwezel

Also interesting for you

View similar properties