Back to results

Scoop: Commercial for rent in Vichte

€2,900
AEPCA
200
200
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.

Vichte: handelspand/kantoorruimte met uitstekende ligging te huur – 200 m².


Dit ruim en functioneel handelspand is gunstig gelegen in Vichte en uitermate geschikt voor zelfstandigen, vrije beroepen of kantooractiviteiten. Het pand heeft een oppervlakte van ca. 200 m² en geniet van een doordachte indeling.

Bij het betreden van het pand komt u binnen via een inkomhal met sas, die leidt naar een verzorgde onthaalruimte. Verder zijn er vier afzonderlijke bureauruimtes, ideaal voor een efficiënte en professionele werking. Daarnaast beschikt het pand over twee bergruimtes en een volledig ingerichte keuken met combi-oven en koelkast.

Dankzij de goede ligging geniet dit handelspand van een vlotte bereikbaarheid en zichtbaarheid, wat het uitermate geschikt maakt voor commerciële of professionele activiteiten. Bovendien is het pand zeer energiezuinig met EPC-label A, wat resulteert in lage energiekosten.
Een extra troef is het gratis parkeren om de hoek.

Een instapklaar handelspand met tal van mogelijkheden op een aantrekkelijke locatie!


Heeft u interesse? Neem dan snel contact op met Indra - 056/61.10.10.

Building

Subtype
Commercial
Surface
200 m²
State building
Good

Terrain

Plot size
200 m²
Most recent urban destination
Residential area

Layout

Kitchen
Yes

Energy

EPC label
A
Unique code EPC
20251211-0003755834-KNR-1
EPC expiry date
11-12-2035

Urban planning

G-score (building score)
D (medium flood risk under current climate)
P-score (parcel score)
D (medium flood risk under current climate)
Flood-prone area
Not located in a flood-prone area

Location

Vichteplaats 45 1, 8570 Vichte

Also interesting for you

View similar properties