Back to results

Scoop: House for rent in Lokeren with 2 bedrooms

€875
FEPCF
2
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Bij het betreden van de woning kom je in de inkomhal, die toegang geeft tot de living met ingerichte keuken. Daarnaast is er een praktische berging aanwezig voor extra opslagruimte. Aansluitend aan de leefruimte bevindt zich een overdekt terras, waar je het hele jaar door kan genieten van de buitenruimte. De badkamer is uitgerust met een douche en een wastafel.

Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en een apart toilet. De tweede verdieping biedt een ruime zolderruimte, die perfect kan dienen als bureau, hobbyruimte of derde slaapkamer.

Verder beschikt de woning over een tuin, ideaal om te ontspannen of gezellig buiten te vertoeven. Een bijkomende troef is de privatieve parkeerplaats, waardoor parkeren steeds vlot verloopt.

De woning is beschikbaar vanaf 15 augustus 2026. De huurprijs bedraagt €875 per maand.

Ben je op zoek naar een gezellige woning met tuin en extra ruimte? Neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.

Financial

Available from
15-08-2026
Availability
Upon delivery

Building

Type of property
House
Subtype
House
Type of buildings
Closed

Layout

Number of bedrooms
2
Kitchen
Yes
Type of kitchen
Fully finished kitchen

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
795
EPC label
F
Unique code EPC
20180208-0002030061-1

Location

Hillarestraat 218, 9160 Lokeren

Also interesting for you

View similar properties