Commercial for rent in Lievegem

€1,100
AEPCA
72
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Ontdek dit veelzijdige handelspand gelegen langs de drukke Grote Baan in Lievegem, waar visibiliteit en bereikbaarheid hand in hand gaan.

Met een totale oppervlakte van ca. 72 m² is het pand momenteel ingericht als verzorgde praktijkruimte, ideaal voor vrije beroepen. De huidige indeling omvat een ruime wachtruimte met directe toegang tot het toilet en een praktische coffeecorner, aangevuld met 2 afzonderlijke kabinetten/kantoorruimtes. Alles werd netjes en kwalitatief afgewerkt, waardoor u meteen van start kunt gaan.

Dankzij de flexibele structuur van het pand kunnen de aanwezige scheidingswanden eenvoudig verwijderd worden. Hierdoor kan de ruimte moeiteloos omgevormd worden tot één open commerciële ruimte, perfect geschikt voor winkel-, showroom- of andere handelsactiviteiten. Het pand past zich dus volledig aan uw noden aan.

Verder is het pand uitgerust met een gepolierde betonvloer en wordt het verwarmd via een energiezuinige lucht/lucht warmtepomp. Met een gunstig energielabel A geniet u bovendien van lage operationele kosten.

De ligging langs een drukke verkeersas zorgt voor maximale visibiliteit en passage, terwijl parkeergelegenheid vlak voor de deur het comfort voor klanten en medewerkers verhoogt.

Beschikbaar: overeen te komen
Huurprijs: 1 100,00 euro/maand + 50,00 euro/maand forfaitaire lasten

Heeft u graag meer informatie of een bezoek gepland? Aarzel dan niet om ons te contacteren op 09 395 05 40 of verhuur@concept-home.be

Financial

Monthly costs (€/month)
50 €
Availability
To be agreed

Building

Type of property
Commercial
Subtype
Commercial
Surface
72 m²

Terrain

Most recent urban destination
Residential area

Layout

Number of bedrooms
0
Number of bathrooms
0
Number of toilets
1

Comfort

Lift
No
Electricity connection
Yes
Water connection
Yes

Energy

EPC label
A
Unique code EPC
20240315-0003158623-KNR-1
E-level
0

Urban planning

Subdivision permit
No
Pre-emption right
No
As-built certificate
No