Apartment for sale in Antwerp with 2 bedrooms
Description
Uniek Appartement in de 'Botanic Garden' met een prachtig Zuidterras van 36m²
Ontdek het meest prestigieuze woonproject in centrum Antwerpen, "Botanic Garden"
Dit subliem afgewerkte appartement op tweede verdieping baadt in het licht.
Plafondhoogte van 2,90m, 22 meter gevelbreedte, grote ramen in franse stijl, leefruimte van 30m² op massief eiken visgraatparket, aparte high-tech keuken 16m², ... dit alles met een fantastische view op de aangelegde binnentuin.
Het appartement is ingedeeld met twee master-suites en twee luxe badkamers met inloopdouche en ligbad. Extra troef is de DERDE kamer aan het terras.
Vanuit de garage op -1 geeft de lift toegang tot de inkomhal van het appartement. In de hal is één gastentoilet en een vestiaire.
Dankzij (1) de Ligging, (2) de Kleinschaligheid en (3) de Afwerking is dit het meest exclusieve nieuwbouw- woonproject in Antwerpen Centrum. Geen trams, geen bussen en gebouwd rond een privé binnentuin.
Dus mooi zicht, zowel vooraan als achteraan.
Rechtover het hotel 5 ***** hotel Botanic Sanctuary Antwerpen, met al zijn faciliteiten.
Verkoop onder 21% BTW stelsel - Wet Breyne
Aankoop onder 6% BTW mogelijk mits u aan de voorwaarden voldoet.
Wij nodigen u graag uit ter plaatse, Bel Paul 0489 034 000
Building
Layout
Comfort
Energy
Location
Willem Tellstraat 3, 2000 AntwerpIs this affordable for you?
Prefer a tailor-made proposal?
Tell us more about your project and your personal situation and KBC will calculate your personal interest rate. You will receive immediate feedback on whether your loan is feasible and you can complete your application completely digitally. Even if you are not a KBC customer.














