Apartment for sale in Lier with 1 bedroom

AEPCA
65
1
1
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Instapklaar startersappartement met autostaanplaats op uitstekende locatie te Lier.

Dit prachtige gebouw bevindt zich op een centrale locatie te Lier, met winkels, scholen, openbaar vervoer en station binnen handbereik. Tevens vlotte verbinding met omliggende gemeenten en ‘de ring van Lier’.

We betreden het gebouw via de gezamelijke inkomhal op het gelijkvloers. Deze brengt ons, via lift of trap, tot de privatieve inkom van het appartement.

Bij het binnenkomen van het appartement worden we verwelkomd door de inkomhal met gastentoilet en aparte berging waar zich de recent vernieuwde cv ketel bevindt. Verder krijgen we toegang tot de aangename leefruimte met gezellige zithoek en eetplaats met aanpalend volledig geïnstalleerde open keuken. De keuken is voorzien van alle hedendaagse comfort en toestellen.
Via de leefruimte is er connectie met de ruime slaapkamer alsook tot de geïnstalleerde badkamer. Aansluiting wasmachine en droogkast bevinden zich achter een inbouwkast in de keuken.

Dit recent appartement geniet bijkomend een privatieve autostaanplaats (€20.000) in de ondergrondse parking. Verder zijn hier gezamenlijke fietsenbergingen en aparte bergingen voor afvalcontainers.

Bijzonderheden: instapklaar, recent gebouw, lage gezamenlijke kosten, EPC A, elektriciteit conform.
Bijkomend is het appartement uitermate geschikt voor verhuur.

Aarzel niet ons te contacteren voor verdere vrijblijvende informatie

Financial

Cadastral income
913 €
Monthly costs (€/month)
97 €

Building

Type of property
Apartment
Subtype
Apartment
Surface
65 m²

Terrain

Most recent urban destination
Residential area
Orientation garden
Southeast

Layout

Number of bedrooms
1
Number of bathrooms
1
Type of kitchen
Finished kitchen

Comfort

Parlophone
Yes
Lift
Yes
Electricity connection
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
71
EPC label
A
Unique code EPC
20220808-0002652071-RES-1

Urban planning

Subdivision permit
Yes
Pre-emption right
No
G-score (building score)
B (small risk of flooding under climate change sc2050)

229.000 EUR

Location


2500 Lier

Is this affordable for you?

Also interesting for you

View similar properties