Back to results

Scoop: Commercial for sale in Beringen

€285,000
CEPCC
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Deze ruime gelijkvloerse handelsruimte van +- 201 m² geniet van een uitstekende zichtlocatie in het bruisende winkelcentrum van Beringen. Dankzij de hoekligging op de Koolmijnlaan en de Steenstraat beschikt het pand over drie ruime vitrinezijden, wat zorgt voor maximale visibiliteit en een aantrekkelijke presentatie naar voorbijgangers toe.

Het pand werd jarenlang uitgebaat als kledingboetiek, maar biedt door zijn centrale ligging, uitstekende bereikbaarheid en grote etalageoppervlakte tal van mogelijkheden voor uiteenlopende commerciële activiteiten. Denk hierbij aan een vrij beroep, kapsalon, speciaalzaak, boekenwinkel of andere detailhandel. Bovendien biedt het pand ook potentieel voor een horecazaak, met de bijkomende troef van een voorliggend terras.

De handelsruimte omvat een ruime en lichtrijke verkoopruimte, een praktische stockageruimte, een afzonderlijk bureau, een kitchenette, een toilet en een kelderberging die ideaal is voor extra opslag.

Bent u op zoek naar een commercieel pand met een uitstekende zichtbaarheid en veelzijdige mogelijkheden op een toplocatie in Beringen? Dan is dit pand zeker een bezoek waard.

Financial

Availability
From deed

Building

Type of property
Commercial
Subtype
Business
Constructed area
201 m²

Terrain

Most recent urban destination
Residential area

Layout

Kitchen
Yes
Toilet
Yes
Office
Yes

Comfort

Alarm
Yes
Electricity connection
Yes
Gas connection
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
0
EPC label
C
Type of glazing
Double glazing

Urban planning

Summons
No judicial remedial or administrative measure imposed
Building permit
Yes
Subdivision permit
No

Media & downloads

Video
https://vimeo.com/1198504047

Location

Koolmijnlaan 2, 3580 Beringen

Also interesting for you

View similar properties