Commercial for sale in Ostend

Contact us
4.000
10.000
Description

Gebouw op maat in Oostende – Van 4.000 m² tot grootschalige bedrijfsontwikkeling

Op deze strategisch gelegen site te Oostende worden logistieke/industriële oplossingen op maat aangeboden en dit op percelen vanaf 4.000 m² tot +/- 56.000 m². Deze locatie leent zich perfect voor uiteenlopende toepassingen zoals logistiek, last-mile logistics alsook productie en opslagactiviteiten, waarbij maximale efficiëntie centraal staat.

Naast de grotere percelen is er eveneens de mogelijkheid om in overleg met de ontwikkelaar een gebouw op maat te realiseren van +/- 4.000 m² op een terrein van ongeveer 10.000 m².

Dankzij toekomstgerichte aanpak creëert de projectontwikkelaar hier samen met elke koper een oplossing op maat die naadloos aansluit bij de operationele noden en zowel korte als lange termijn. Of het nu gaat om een multifunctioneel bedrijfscomplex of een gespecialiseerde faciliteit, East Gate Ostend biedt de ruimte, flexibiliteit en ondersteuning om een duurzame invulling te realiseren die klaar is voor de uitdagingen van morgen.

Gelegen aan de afrit Oudenburg op de A10/E40, beschikt de locatie over een directe toegang tot zowel de haven van Oostende als één van de belangrijkste snelwegen van Vlaanderen.

Contacteer PANORAMA B2B voor bijkomende inlichtingen, plannen of een vrijblijvend plaatsbezoek 0476 215 115.

Building

Type of property
Commercial
Subtype
Industrial building
Surface
4.000 m²

Terrain

Plot size
10.000 m²

Layout

Number of bedrooms
0
Number of bathrooms
0
Number of toilets
0

Comfort

Lift
No
Alarm
Yes
Connection sewerage
Yes

Energy

E-level
0
Rainwater well
Yes

Location

Dokter Paul Janssenlaan, 8400 Ostend

Also interesting for you

View similar properties