Apartment for sale in De Panne with 2 bedrooms

Contact us
140
2
2
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
LAATSTE APPARTEMENT TE KOOP!!! Mogelijkheid aankoop onder 6% BTW !!! Met veel plezier stellen we Residentie Rivoli aan u voor: een stijlvol en tijdloos nieuwbouwproject op de plek van het voormalige Hotel Rivoli, pal langs de Zeelaan in De Panne. Een echte topligging!

Op deze uitzonderlijke locatie realiseren de bouwheren, in samenwerking met de architect, een kwalitatief project met 13 appartementen en één handelsgelijkvloers.

De appartementen zijn ruim, lichtrijk en beschikken over royale terrassen aan zowel de voor- als achterzijde. De architectuur combineert duurzame materialen met een verfijnd kleurgebruik en sluit harmonieus aan bij het bestaande straatbeeld.

Comfort, kwaliteit en energie-efficiëntie stonden centraal bij het ontwerp. De appartementen variëren in oppervlakte van 60,34 m² tot 143 m² en zijn beschikbaar met één tot drie slaapkamers. Elk appartement is uitgerust met een modern smart air-systeem op warmtepomp (lucht/lucht) en beschikt over eigen zonnepanelen. In de kelderverdieping zijn private bergingen en een ruime fietsenberging met fietsenlift voorzien.

Voor de afwerking in de basisuitvoering werd een ruim budget voorzien, zodat u als koper kwaliteitsvolle materiaalkeuzes kan maken bij de geselecteerde leveranciers. Het lastenboek en de lijst van leveranciers zijn verkrijgbaar bij de makelaar.

Appartement 1.01: 140m² + 38m² terras

Financial

Sales under VAT system
Yes
Under construction
Yes

Building

Type of property
Apartment
Subtype
Apartment
Surface
140 m²

Layout

Number of bedrooms
2
Number of bathrooms
2
Number of toilets
2

Location

Zeelaan 118, 8660 De Panne

Also interesting for you

View similar properties