Apartment for sale in Waregem with 1 bedroom
Contact us
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Welkom bij Charles, een prestigieus nieuwbouwproject van Ciril, gelegen op een unieke locatie in het centrum van Waregem. Hier komt eigentijdse architectuur samen met comfort, licht en elegantie. De ruime appartementen zijn ontworpen met oog voor detail, optimale indeling en een hoogwaardige afwerking die klasse en rust uitstraalt. Grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht, terwijl de energiezuinige technieken garant staan voor een duurzaam en zorgeloos wooncomfort.
Elk appartement beschikt over een ruim terras of privatieve tuin, een ondergrondse parkeerplaats en een praktische berging. Bewoners genieten er van rust en privacy, midden in de bruisende stad. Winkels, scholen, sportfaciliteiten, horeca en openbaar vervoer bevinden zich allemaal op wandelafstand. Dankzij de centrale ligging nabij de E17 zijn ook Kortrijk en Gent vlot bereikbaar.
Appartement AB1.02 bevindt zich op de eerste verdieping van project Charles en biedt 58 m² doordachte woonruimte met een lichtrijke leefruimte, open keuken, slaapkamer, badkamer en apart toilet. Het compacte terras zorgt voor een aangename buitenplek. Energiezuinig, kwalitatief afgewerkt en gelegen op wandelafstand van het centrum van Waregem.
Of je nu op zoek bent naar een eerste woning, een comfortabele thuis in het centrum of een interessante investering, Charles biedt het allemaal. Hier geniet je van moderne architectuur, kwalitatieve materialen en een warme, uitnodigende sfeer — de perfecte combinatie van stedelijke levendigheid en ontspannen wonen.
Financial
Sales under VAT system
Yes
Value construction
166.295 €
Value of land
44.205 €
Building
Type of property
Apartment
Subtype
Apartment
Surface
58 m²
Terrain
Most recent urban destination
Residential area
Location
Public transport nearby
Yes
Motorway nearby
Yes
Layout
Number of bedrooms
1
Number of bathrooms
1
Bathroom type
All comfort available
Comfort
Videophone
Yes
Lift
Yes
Swimming pool
No
Energy
Solar panels
Yes
Double glazing
Yes
Electricity inspection certificate
Yes, compliant
Urban planning
Summons
No
Convict
No
Building permit
Yes















