Back to results

Scoop: Commercial for sale in Dendermonde

€219,000
EEPCE
80
100
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.

Deze commercieel gunstig gelegen eigendom bevindt zich langs de Oudegemse Baan in Oudegem en geniet van een uitstekende visibiliteit en bereikbaarheid.

Op het gelijkvloers beschikt het pand over een polyvalente handelsruimte, momenteel ingericht als slagerij/bakkerij, maar perfect geschikt voor diverse commerciële activiteiten.

Dankzij de flexibele indeling kan de ruimte eenvoudig aangepast worden aan uw eigen concept of onderneming.

Achterliggend bevindt zich een praktische werkruimte met inpandige koelcel, een aparte personeelskeuken en een afzonderlijk toilet.

De ruime vitrine zorgt voor maximale zichtbaarheid en is uitgerust met een automatisch rolluik.
Het pand beschikt over dubbele beglazing, verwarming op gas en airconditioning.

De ligging is bijzonder interessant: nabij het centrum van Oudegem en in de directe omgeving van winkels, scholen en openbaar vervoer.
Voor meer informatie of het inplannen van een bezoek kan u ons contacteren via steffen@immotijl.be of telefonisch op 053 42 46 99.

Financial

Sales under VAT system
No
Cadastral income
642 €
Cadastral surface
100 m²

Building

Type of property
Commercial
Subtype
Business
Surface
80 m²

Terrain

Plot size
100 m²
Most recent urban destination
Residential area

Location

Public transport nearby
Yes

Layout

Surface kitchen
3 m²
Toilet
Yes
Number of toilets
1

Comfort

Air conditioning
Yes
Gas connection
Yes
Connection sewerage
Yes

Energy

EPC label
E
Unique code EPC
20241209-0003473552-KNR-1
Solar panels
Yes

Urban planning

Summons
No
Convict
No
Building permit
Yes

Location

Oudegemse Baan 65 A, 9200 Dendermonde

Also interesting for you

View similar properties