Appartement à louer à Anvers avec 2 chambres

1 750 €
CEPCC
172
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Luxe gerenoveerd twee slaapkamer duplex appartement van ca. 172m² met terras ca. 15m² gelegen op toplocatie in het centrum van Antwerpen nabij Leopoldstraat, de Botanische tuin, Botanic Sanctuary Antwerp, Schuttershofstraat, trendy boetieks, restaurants, het Toneelhuis, de Meir. Het appartement is gelegen op de derde verdieping in een standingvol gebouw.

INDELING:
Via de trap in de inkomhal komt u binnen in de lichte en ruime WOONKAMER van ca. 56m² op parketvloer. De grote ramen geven de ruimte veel natuurlijk licht.

Aangrenzend aan de woonkamer bevindt zich de KEUKEN van 12m², uitgerust met opbergasten, alle benodigde apparatuur, inclusief inductiekookplaat, oven en microgolfoven, vaatwasser.

Een houten trap brengt u naar het duplex verdieping waar de 2 SLAAPKAMERS zijn verbonden met een nachthal met aparte toiletkamer.
Slaapkamer 1 ca. 23,5m² op parket
Slaapkamer 2 ca. 23,5m² op parket
BADKAMER ca. 13m² met dubbele lavabo, douche, ligbad en opberkasten.

Dit appartement is een luxe duplex penthouse dat recent volledig is gerenoveerd. Het beschikt ook over een zonnig TERRAS ca. 15m² waar u kunt genieten van de zon en de frisse lucht. Tot slot heeft het een zuidwest gericht uitzicht.

BIJZONDERHEDEN:
* Centraal gelegen op toplocatie in Antwerpen centrum
* Standingvol gebouw
* Zuid-West gericht terras
* Individuele nutsvoorzieningen
* Recent gerenoveerd appartement

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Duplex
Surface
172 m²

Terrain

Orientation jardin
Sud-ouest

Lieu

Environs / quartier
Zone résidentielle; Centre ville
Transports en commun à proximité
Oui
Autoroute à proximité
Oui

Aménagement

Nombre de chambres
2
Surface chambres à coucher
23,5 m²; 23,5 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Vidéophone
Oui
Ascenseur
Non
Porte blindée
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
242
Classe énergétique
C
Numéro du rapport PEB
3.686.576

Urbanisme

G(bâtiment)-score
A (pas d’inondation modélisée)
P(arcelle)-score
A (pas d’inondation modélisée)
Zone à risque d'inondation
Pas situé dans une zone inondable

Localité

Komedieplaats 2, 2000 Anvers

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires