Appartement à louer à Anvers avec 2 chambres

950 €
BEPCB
109
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Op de eerste verdieping van een kleinschalig gebouw bevindt zich dit appartement van 109m2. Het appartement beschikt over veel charme, danzij de authentieke deuren en vloer die bewaard werden, gecombineerd met moderne voorzieningen voor optimaal comfort.
Bij het betreden van het appartement via de inkomhal met gastentoilet, bevindt zich rechts een prachtige, zeer lichte leefrumte op visgraatparket.
Naast de leefruimte bevindt zich een eerste slaapkamer met volledige kastenwand, ook ideaal als dressing of bureau.
De badkamer met inloopdouche is ook toegankelijk via de hal.
Aan de achterzijde van het appartement bevinden zich de master bedroom en de keuken, beiden met een prachtig groen uitzicht. Via de volledig geïnstalleerde keuken hebben we tevens toegang tot het brede terras met voldoende plaats voor een zithoek en een eettafel. De master bedroom bevindt zich op de hoek van het appartement en geniet dus van veel lichtinval.
Alle ramen zijnvoorzien van rolluiken. Onmiddelijk beschikbaar.
Huurprijs: €950 + €165 EUR provisie provisie (alg lasten, verwarming, warm water)

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
109 m²

Lieu

Environs / quartier
Zone résidentielle

Aménagement

Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1
Type de salle de bain
Douche

Confort

Parlophone
Oui
Ascenseur
Non

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
194
Classe énergétique
B
Numéro du rapport PEB
2850228-RES-2

Localité

Jan van Rijswijcklaan 226 101, 2000 Anvers

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires