Commercial à louer à Anvers

850 €
100
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Te Huur: Magazijnruimte van 100 m² in 2060 Antwerpen – Topligging nabij het stadscentrum

Gelegen in de Samberstraat te Antwerpen, bevindt zich een gebouw met een ruim magazijn voorzien van eventueel opdeelbare opslagruimtes. De magazijn is toegankelijk via een automatische garagepoort van 2,45m lang en 3m breedt en is ideaal voor diverse bedrijfsactiviteiten.

Het pand is strategisch gelegen vlak bij het centrum van antwerpen en in de buurt van verschillende belangrijke wegen.

Het pand kan dienen als loods of magazijn voor de bedrijfsvoering, maar biedt tevens de mogelijkheid tot verhuur als parkeerruimte, opslagruimte voor goederen en/of als atelierruimte.

Het gebouw is vlot bereikbaar, zowel voor personen- als goederenverkeer, en bevindt het zich in de nabijheid van alle belangrijke voorzieningen.

Beschikbaar:

Totale oppervlakte: 100 m²

Geschikt als loods, magazijn, atelierruimte of parkeer- en opslagplaats



Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse kunt u gerust contact opnemen met Sigalit via sigalit@reds.be of via 0475668474.

Bâtiment

Type de propriété
Commercial
Sous-type
Entrepôt sans bureau
Surface
100 m²

Localité

Samberstraat 48, 2060 Anvers

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires