Retour aux résultats

Scoop: Appartement à louer à Anvers avec 2 chambres

890 €
AEPCA
86
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Verzorgd en lichtrijk appartement met 2 slaapkamers en autostaanplaats, gelegen op een uitstekende locatie in Deurne-Zuid, nabij scholen, winkels, openbaar vervoer, parken, AZ Monica en belangrijke invalswegen en autosnelwegen. Antwerpen en de omliggende gemeenten zijn vlot bereikbaar.

Via de gemeenschappelijke inkomhal met lift, bereikt u het appartement. De inkomhal geeft toegang tot de leef- en eetruimte, voorzien van een onderhoudsvriendelijke vinyllaminaat. Aansluitend bevindt zich de open keuken, uitgerust met kwalitatieve toestellen.

Verder beschikt het appartement over een masterbedroom, een tweede slaapkamer, een badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel, een apart gastentoilet en een praktische wasplaats/berging.

Bij het appartement hoort een autostaanplaats en een gemeenschappelijke fietsenstalling, met een privéplaats voor 2 fietsen. U kan ook genieten van de gemeenschappelijke tuin.

Het appartement werd gebouwd in 2015 en verkeert in uitstekende staat.

E-peil: 64 - EPC A

Gemeenschappelijke kosten: € 80/maand, voor onderhoud en verbruik van de gemeenschappelijke delen, tuin, lift en syndicus.

Een comfortabel en verzorgd appartement met autostaanplaats, gelegen op een centrale toplocatie in Deurne-Zuid. Zeker een bezoek waard!

Finances

Garantie locative (mois)
3
Garantie locative (montant)
2.670 €

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
86 m²

Aménagement

Nombre de chambres
2
Surface chambres à coucher
14 m²; 8 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Vidéophone
Oui
Ascenseur
Oui
Raccordement au gaz
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
83
Classe énergétique
A
Numéro du rapport PEB
11002-G-2011_48434/EP03638/A001/D01/SD026

Localité

Boekenberglei 23 301, 2100 Anvers

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires