Appartement à louer à Borgerhout avec 1 chambre

950 €
1
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Ruim en lichtrijk appartement te huur op de 1e verdieping in een klein gebouw. 
Bij het betreden van het appartement kom je terecht in een inkomhal, apart toilet, berging met aansluiting wasmachine en droogkast.  

De leefruimte met laminaatvloer en aansluitende keuken geniet van een overvloed aan natuurlijk licht dankzij de grote raampartijen. De volledig ingerichte keuken is voorzien van een kookplaat, dampkap, en kleine ijskast en biedt bovendien veel opbergruimte.
Aan de leefruimte is er een klein terrasje met zicht op het boelaerpark. 

Het appartement beschikt over één ruime slaapkamer , de middenkamer is te gebruiken als bureelruimte en /of ruime berging. 

De badkamer is uitgerust met een ligbad met douchefunctie, toilet en een ruim badkamermeubel met ingebouwde lavabo. 

Het appartement is gelegen op de eerste verdieping zonder lift. geen kelder. Het onderhoud van de trapzaal gebeurd met een beurtrol. 

De gemeenschappelijke kosten bedragen 40,00 euro en is een voorschot op het waterverbruik en elektriciteit van de trapzaal.  

Het appartement kan redelijk vlug beschikbaar zijn, dit vanaf 1 mei 2026.  
Te bezichtigen na afspraak.  
 

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Nouveau bâtiment
Non

Aménagement

Nombre de chambres
1
Nombre de salles de bain
1
Nombre de toilettes
0

Confort

Ascenseur
Non

Énergie

Niveau E
0

Localité

Gitschotellei 373 1.01, 2140 Borgerhout

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires