Appartement à louer à Wommelgem avec 1 chambre

890 €
CEPCC
65
69
1
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Op deze centrale locatie in Wommelgem bevindt zich dit leuk appartement op de eerste verdieping. Dit eigendom is gelegen pal in het centrum nabij winkels, bakkers, openbaar vervoer, scholen en belangrijke invalswegen. 

We betreden het appartement via de inkomhal die uitgeeft op de gezellige leefruimte met semi-open keuken. De leefruimte geniet veel natuurlijk lichtinval door de grote ramen vooraan.
Verder treffen we een apart toilet en de badkamer voorzien van een enkele lavabo en een ligbad met douchefunctie. 

Tot slot is er één slaapkamer aanwezig (12 m²) en een berging die ook als slaapkamer kan dienen (8m²). De kleinste geeft toegang geeft tot het gezellig terras. 

De vaste kosten bedragen ...

Troeven:
+ 7 individuele zonnepanelen
+ Terras
+ Parlofoon
+ Centrale locatie in Wommelgem

Interesse in dit appartement? Contacteer ons gerust via 03 337 50 70 of info@vbvastgoed.be voor een afspraak ter plaatse.

Finances

Disponibilité
À l’acte

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
65 m²

Terrain

Surface de la parcelle
69 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle
Orientation jardin
Nord

Aménagement

Nombre de chambres
1
Surface chambre
12 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Parlophone
Oui
Ascenseur
Non
Raccordement électrique
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
280
Classe énergétique
C
Niveau E
0

Urbanisme

Permis de lotissement
Non
Droit de préemption
Non
Patrimoine protégé
Non

Localité

Dasstraat 12 V1, 2160 Wommelgem

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires