Maison à louer à Wiekevorst avec 4 chambres

1 395 €
AEPCA
135
4
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Deze stijlvolle en energiezuinige nieuwbouwwoning biedt alle comfort voor wie ruim en modern wil wonen.

Op het gelijkvloers bevindt zich een ruime en lichtrijke woonkamer met een open keuken, volledig voorzien van alle benodigdheden en met een mooi zicht op de tuin.
Verder is er nog een praktische berging met aansluiting voor de wasmachine en een apart gastentoilet.

Op de eerste verdieping zijn er drie mooie slaapkamers.
De badkamer is ruim en uitgerust met een douche, dubbele lavabo en ligbad. Daarnaast is er ook een apart toilet aanwezig.

De perfect afgewerkte en ruime zolderverdieping biedt extra mogelijkheden en kan uitstekend dienst doen als derde slaapkamer, bureau of hobbyruimte.

Ook op vlak van energiezuinigheid scoort deze woning uitstekend, wat zich vertaalt in een lagere energiefactuur en extra wooncomfort.

De woning wordt nog volledig geschilderd en de tuin wordt nog aangelegd met gras, zodat alles instapklaar wordt opgeleverd.

Een ideale woning voor wie op zoek is naar ruimte, comfort en energiezuinig wonen in het rustige Wiekevorst.

Finances

Disponible à partir de
01-06-2026

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Surface
135 m²

Aménagement

Nombre de chambres
4
Surface chambres à coucher
13,4 m²; 13,4 m²; 7,6 m²; 15 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Domotique
Oui
Ascenseur
Non
Raccordement électrique
Oui

Énergie

Classe énergétique
A
Niveau E
0
Panneaux solaires
Oui

Localité

De Loecht 9, 2222 Wiekevorst

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires