Appartement à louer à Westerlo avec 2 chambres

850 €
AEPCA
105
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Dit verzorgde appartement op de eerste verdieping is bereikbaar via de trap en verwelkomt je in een ruime inkomhal. De aangename leefruimte geniet van veel natuurlijke lichtinval en biedt voldoende plaats voor zowel een gezellige zithoek als een eetkamer.

Aansluitend bevindt zich de volledig uitgeruste keuken met inductiekookplaat, vaatwasser en combi-oven. Achter de keuken vind je een praktische berging met aansluiting voor een wasmachine. Vooraan het appartement is bovendien een gezellig terrasje aanwezig.

De ruime badkamer is voorzien van een inloopdouche, ligbad, dubbele lavabo en een grote spiegel. Verder beschikt het appartement over twee comfortabele slaapkamers, met achteraan toegang tot een tweede terras.

Beschikbaar vanaf 1/08/2026

Heb je interesse? Klik op de gele knop 'IK WENS EEN BEZOEK'.

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
105 m²

Aménagement

Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
83
Classe énergétique
A
Numéro du rapport PEB
13049-G-2016/026/EP05035/A001/D01/SD003

Localité

Langstraat 1 D, 2260 Westerlo

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires