Retour aux résultats

Scoop: Maison à louer à Ravels avec 2 chambres

1 100 €
CEPCC
120
2
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
YES! Voor dit pand kan je zélf een afspraak inboeken! Ga naar de advertentie op onze website www.justwonen.be en plan meteen je afspraak in.

Lekker knus huizen in een rustige buurt in je eigen grote, gezellige tuin? Ideaal tijdverdrijf in deze tijden, als je het ons vraagt! De woning dateert van de jaren ’90 en werd steeds uitmuntend onderhouden!

Indeling:
Lichte woonkamer met televisiemeubel en houthaard, en aansluitend de leefkeuken. De keuken zelf is compact, maar praktisch en afgewerkt met degelijke materialen. Verder nog een ruime eetplaats. Zowel eetkamer als keuken bieden een mooi zicht op de tuin! Naast de keuken merken we nog een bergplaats met vaste kasten.

Aan de voorzijde van de woning vinden we tenslotte nog een gastentoilet met aansluiting voor de wasmachine.
Op de 1ste verdieping zijn 2 slaapkamers aanwezig en een grote dressing met vaste kasten. De badkamer is compact, maar netjes. Deze werd voorzien van een wastafel met kast en een bad. Er is tenslotte nog een apart toilet aanwezig.

De tuin is ruim en onderhoudsvriendelijk ingericht. Het eerste deel van de tuin – rechtstreeks achter het huis – werd volledig verhard en voorzien van enkele bloemenperkjes en zithoekjes.

Achter de garage zien we dan een grote gazon, ideaal voor kinderen.
Er is – naast de garage voor 2 wagens – meer dan voldoende opbergmogelijkheid.

Er zijn verschillende nette tuinhuizen.

Finances

Disponible à partir de
15-07-2026
Disponibilité
À la livraison

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Surface
120 m²

Aménagement

Nombre de chambres
2
Cuisine
Oui
Toilette
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
228
Classe énergétique
C
Numéro du rapport PEB
20200731-0002299287-RES-1

Localité

Boomgaardstraat 8, 2380 Ravels

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires