Appartement à louer à Geel avec 2 chambres

790 €
BEPCB
108
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Uitstekend gerenoveerd appartement van 108m² op de tweede verdieping.

Dit appartement beschikt over 2 ruime slaapkamers, een berging en 2 terrassen (voor- en achterkant). De badkamer heeft een lavabomeubel en bad/douche combinatie. In de inkomhal kan u ook naast ingebouwde kasten ook een apart gastentoilet terugvinden.

De keuken, met aansluitend een terras, is uitgerust met een kookvuur, dampkap en een Amerikaanse koelkast en een microgolfoven. Elektrische rolluiken met afstandsbediening zijn aanwezig.

Lift is aanwezig in het gebouw. Het gebouw dateert van 1975 en werd rond 2010 grotendeels vernieuwd (pvc ramen, elektrische rolluiken, vloeren, keuken,…).

Bovendien wordt de gemeenschappelijke doorrit afgesloten met een automatische poort. Hier bevindt zich een garage met eveneens een elektrische poort.

Gelegen op een toplocatie in het centrum van Geel op wandelafstand van de markt.

Geen gemeenschappelijke kosten en beschikbaar vanaf 01/03/2026.

De Troeven:

- Gunstig gelegen.
- Garage
- Verlichting en gordijnen geïnstalleerd
- 2 ruime slaapkamers


Heb je interesse? Vraag uw bezoek aan via onze website https://www.immovl.be/te-huur/list en druk op de knop 'IK WENS EEN BEZOEK'.

Finances

Revenu cadastral Indexé
870 €

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
108 m²

Aménagement

Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1
Type de salle de bain
Douche et baignoire

Confort

Parlophone
Oui
Ascenseur
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
117
Classe énergétique
B
Numéro du rapport PEB
20220816-0002656656-RES-1

Localité

Diestseweg 92, 2440 Geel

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires