Appartement à louer à Boechout avec 2 chambres

880 €
CEPCC
80
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Bezoek mogelijk na aanmaak huurdersprofiel via: https://onid.mijnhuurprofiel.be/property/56734a71-e7ea-4000-88a6-dc712fa5805b

In het hart van Boechout, op een steenworp van winkels, openbaar vervoer en andere voorzieningen, bevindt zich dit gezellige appartement met twee slaapkamers. Dankzij de centrale ligging geniet je van alle voordelen van het dorpsleven, terwijl je toch in alle rust kan thuiskomen. Het appartement verwelkomt je met een ruime en lichtrijke woonkamer, perfect om te ontspannen. Aansluitend vind je een volledig uitgeruste open keuken, ideaal voor wie graag kookt en toch verbonden wil blijven met de leefruimte. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot een aangenaam terras, waar je in alle privacy van het buitenleven kan genieten.


Verder beschikt het appartement over een nachthal, een praktische berging, twee volwaardige slaapkamers en een nette badkamer.

Gemeenschappelijke kosten bedragen 40 euro per maand (+10 euro per bijkomende persoon).

Finances

Disponibilité
À convenir

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
80 m²

Terrain

Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Aménagement

Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1
Nombre de toilettes
0

Confort

Ascenseur
Non
Feux ouverts
0

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
288
Classe énergétique
C
Numéro du rapport PEB
20221012-0002660226-RES-2

Urbanisme

Permis de lotissement
Non
Droit de préemption
Non
G(bâtiment)-score
B (faible probabilité sous le changement climatique ap.2050)

Localité

Alexander Franckstraat 10 2, 2530 Boechout

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires