Appartement à louer à Sint-Katelijne-Waver avec 1 chambre

975 €
CEPCC
84
111
1
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Op een uitstekende locatie te Sint-Katelijne-Waver bevindt zich dit instapklaar dakappartement met zeer ruim terras. U geniet hier van een goede bereikbaarheid, toch nabij het centrum met winkels, scholen en het openbaar vervoer.

Het appartement bevindt zich op de bovenste verdieping van dit kleinschalig appartementsgebouw. We betreden het appartement via de inkomhal. De ruime leefruimte geniet van veel lichtinval en kan ingericht worden met een gezellige zithoek en eetplaats. De open keuken is mooi geïntegreerd in het geheel en voorzien van kwalitatieve toestellen. De nachthal geeft ons verder toegang tot 1 slaapkamer, een aparte berging en de badkamer uitgerust met lavabo en douchebad. Vanuit de leefruimte kunt u ook de zolder bereiken, momenteel ingericht als tweede slaapkamer. Op het prachtig terras kunt u steeds in alle rust en privacy genieten van het mooie weer. De achtergelegen private garage is verplicht mee bij te huren voor €80 en de gemeenschappelijke kosten bedragen €75 per maand. 

Dit is een uitstekende opportuniteit als u op zoek bent naar een prachtig appartement met ruim dakterras op toplocatie te Sint-Katelijne-Waver. Contacteer ons voor meer informatie op 0479/47.09.61 of neem een kijkje op www.boonstravastgoed.be . 

Bijzonderheden: 
- Garage
- Ruim terras
- Uitstekende locatie

Finances

Disponible à partir de
01-03-2026

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
84 m²

Terrain

Surface de la parcelle
111 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Aménagement

Nombre de chambres
1
Nombre de salles de bain
1
Type de cuisines
Cuisine finie; Cuisine entièrement aménagée

Confort

Ascenseur
Non
Raccordement électrique
Oui
Raccordement au gaz
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
290
Classe énergétique
C
Numéro du rapport PEB
20251206-0003751378-RES-1

Urbanisme

G(bâtiment)-score
A (pas d’inondation modélisée)
P(arcelle)-score
D (probabilité moyenne d’inondation dans le climat actuel)
Patrimoine protégé
Non

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires