Appartement à louer à Louvain

350 €
AEPCA
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
ENKEL VOOR STUDENTEN!
Tussen de Oude Markt en de Grote Markt van Leuven bevindt zich deze stadswoning met verschillende studentenkamers. De kamers zijn voorzien van een enkel bed zonder matras, bureau met bureaustoel en kleerkast.
Kamer 01.01 en 02.01 liggen op de 1 ste en 2de verdieping aan de achterzijde van het gebouw. De huurprijs bedraagt 350 euro per maand en de kamer beschikt over een lavabo.
De gemeenschappelijke badkamer en het toilet worden gedeeld onder deze 2 kamers.
De maandelijkse kostendekking bedraagt 75 euro en omvat het verbruik van water, verwarming en elektriciteit, internet, brandverzekering en het onderhoud van de gemeenschappelijke delen. De studentenbelasting t.b.v. 190 euro wordt apart aangerekend.
Ben jij op zoek naar een studentenkamer in het centrum van Leuven voor volgend academiejaar 2026-2027? Neem dan contact op met ons: info@covas.be // 016 40 60 20 // www.covas.be

Finances

Disponible à partir de
15-09-2026
Disponibilité
À la livraison

Bâtiment

Type de propriété
Chambre / Étudiant
Sous-type
Chambre / Étudiant
État du bâtiment
Bon état

Lieu

Transports en commun à proximité
Oui
Autoroute à proximité
Oui
Ecole à proximité
Oui

Confort

Parlophone
Oui
Meublé
Oui
Raccordement électrique
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
0
Classe énergétique
A

Localité

Kortestraat 10, 3000 Louvain

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires