Scoop: Studio à louer à Louvain avec 1 chambre

Studio | Appartement

900 €
Tervuursevest 194 1013000 Louvain
32 m²
1
1
CEPCC
Description

Gemeubelde studio 32m2 met aparte slaapkamer en open uitzicht – Tervuursevest Leuven

Gemeubelde studio 32m2 met aparte slaapkamer en open uitzicht – Tervuursevest Leuven
Deze gezellige en volledig gemeubelde studio is gunstig gelegen aan de Tervuursevest in Leuven, met een mooi, open uitzicht.
De studio beschikt over een aangename leefruimte van 20,5 m² met een open, volledig ingerichte keuken, voorzien van een kookplaat, dampkap, spoelbak, vaatwasser, koelkast met vriesvak en microgolfoven.
De afzonderlijke slaapkamer van 7,6 m² is ingericht met een bed van 120 x 200 cm en kleerkast. De badkamer van 3,3 m² beschikt over een douche, wastafel en toilet.
Dankzij de praktische indeling en de aanwezige meubels is deze studio ideaal voor wie op zoek is naar een comfortabele en instapklare woongelegenheid.
Uitstekende ligging: vlak bij parking Bodart, met een vlotte verbinding naar het centrum van Leuven, de ring en de opritten van de autosnelweg. Ook het openbaar vervoer en diverse voorzieningen bevinden zich in de nabije omgeving.
In de huurprijs zit ook toegang tot het internet inbegrepen. Water, gas en elektriciteit zijn niet inbegrepen. Min huur is 1 jaar.
Interesse in deze gemeubelde studio? Contacteer Immo-M voor meer informatie of een bezoek! info@immo-m.be of bel 0468 22 53 22.

Finances

Disponible à partir de
01-11-2026

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Nouveau bâtiment
Non
État du bâtiment
Bon état

Terrain

Surface de la parcelle
32 m²

Aménagement

Nombre de chambres
1
Surface chambre
7,6 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Ascenseur
Non
Meublé
Oui
Raccordement électrique
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
228
Classe énergétique
C
Niveau E
0

Localité

Tervuursevest 194 101, 3000 Louvain

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires