Appartement à louer à Heusden-Zolder avec 2 chambres

865 €
AEPCA
87
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Dit gezellige appartement in het centrum van Zolder biedt een ideale combinatie van comfort, ligging en praktische indeling. Met twee volwaardige slaapkamers is het perfect voor een koppel, of klein gezin. De slaapkamers zijn afgewerkt met een warme, houten vloer die zorgt voor een huiselijke sfeer, terwijl de leefruimtes voorzien zijn van onderhoudsvriendelijke tegels.

De lichtrijke leefruimte sluit mooi aan op de volledig geïnstalleerde keuken, waar je alle nodige toestellen vindt om vlot te koken en te genieten. Aan de voorkant van het appartement bevindt zich een balkon, ideaal om even buiten te zitten en de omgeving te beleven, terwijl je aan de achterkant kan ontspannen op het rustige terras.

De badkamer wordt binnenkort vernieuwd waarbij het bad plaatsmaakt voor een moderne douche, wat extra comfort en gebruiksgemak biedt. Daarnaast beschikt het appartement over een handige kelderberging, perfect voor extra opslagruimte.

De ligging is een absolute troef: je woont hier in een aangename en levendige buurt, op wandelafstand van scholen, sportcentra, horeca en openbaar vervoer. Bovendien is het appartement centraal gelegen tussen Zonhoven, Houthalen en Beringen, wat zorgt voor een vlotte bereikbaarheid. Aan de overkant van het gebouw bevindt zich een openbare parking, wat het parkeren bijzonder eenvoudig maakt.

Enkele belangrijke pluspunten op een rij:

  • centrale ligging in Zolder met goede verbindingen

  • twee slaapkamers met warme houten vloer

  • terras aan de achterkant en balkon aan de voorkant

  • volledig uitgeruste keuken

  • vernieuwde badkamer met moderne douche

  • extra bergruimte dankzij kelder

  • nabij scholen, sportfaciliteiten, winkels en horeca

  • openbare parking vlak voor de deur

Kortom, een instapklaar appartement met veel troeven, ideaal voor wie comfortabel en centraal wil wonen.

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Type de bâtiments
Fermé

Terrain

Surface de la parcelle
87 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Aménagement

Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1
Terrasse
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
81
Classe énergétique
A

Localité

Pironlaan 4 2, 3550 Heusden-Zolder

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires