Appartement à louer à Bruges avec 2 chambres

870 €
AEPCA
80
80
2
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Ontdek dit prachtige nieuwbouwappartement, ideaal gelegen met vlotte aansluiting op de invalswegen en op fietsafstand van het bruisende centrum van Brugge. Winkels, openbaar vervoer en het ziekenhuis bevinden zich in de onmiddellijke nabijheid.

Het appartement is instapklaar en maakt deel uit van een moderne nieuwbouwwijk. Bij binnenkomst word je verwelkomd in een lichtrijke, open leefruimte met ingerichte keuken en aansluitende berging. De woonkamer geeft uit op een gezellig terras met een prachtig zicht op groen. Daarnaast beschikt het appartement over twee volwaardige slaapkamers, een apart toilet en een stijlvolle badkamer met inloopdouche en wastafel.

Een bijkomende troef is autostaanplaats in de ondergrondse parkeergarage. Verder zijn er zowel binnen als buiten fietsenbergingen voorzien.

Beschikbaar: 1 september 2026

Gemeenschappelijke kost: €75/maand

Interesse? Neem dan nu contact op via onze website of brugge@immofrancois.be!

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
80 m²

Terrain

Surface de la parcelle
80 m²

Aménagement

Nombre de chambres
2
Surface chambres à coucher
12 m²; 13 m²
Surface salle de séjour
30 m²

Confort

Ascenseur
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
39
Classe énergétique
A
Numéro du rapport PEB
31005-G-OMV_2020122991/EP/17587/A001/D01/SD011

Localité

Reudengoedstraat 4, 8000 Bruges

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires