Retour aux résultats

Scoop: Maison à louer à Bruges avec 4 chambres

1 250 €
BEPCB
4
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Deze charmante woning in Brugge biedt een perfecte combinatie van comfort en ruimte. Met vier slaapkamers is er voldoende plaats voor een gezin, waardoor het huis veelzijdig inzetbaar is. De ligging in een rustige buurt zorgt voor een aangename leefomgeving, ideaal voor wie rust en privacy waardeert.

De woning beschikt over een verzorgde stadstuin, een fijne buitenruimte waar u kunt ontspannen, tuinieren of gezellig samenkomen met familie en vrienden. Deze groene oase biedt een mooie balans tussen binnen en buiten, wat bijdraagt aan een aangename leefkwaliteit.

Daarnaast is er een moderne badkamer aanwezig die voldoet aan de hedendaagse normen en het dagelijkse comfort garandeert. Dankzij de doordachte indeling en de vele mogelijkheden maakt deze woning in Brugge het wonen stijlvol en aangenaam voor iedereen.

Finances

Surface cadastrale
127 m²

Bâtiment

Étage
2

Aménagement

Nombre de chambres
4
Nombre de salles de bain
1
Toilette
Oui

Confort

Raccordement électrique
Oui
Raccordement au gaz
Oui
Raccordement à l’eau
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
180
Classe énergétique
B
Numéro du rapport PEB
1.737.542

Localité

Calvariebergstraat 62, 8000 Bruges

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires