Appartement en attique à louer à Ostende avec 1 chambre

Appartement en attique | Appartement

950 €
Rogierlaan 608400 Ostende
96 m²
96 m²
1
DEPCD
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Charmant gemeubeld appartement met zonnig dakterras in Oostende.

Op zoek naar een gezellig en praktisch appartement op een uitstekende ligging in Oostende? Dit aangename 1-slaapkamerappartement in de Rogierlaan combineert comfort met een bijzonder fijne buitenruimte.

De absolute troef van dit appartement is het ruime, zonnige dakterras. Een heerlijke plek om in alle rust te genieten van een kop koffie, een aperitief of een zonnige dag. Een buitenruimte als deze is een echte meerwaarde in de stad!

Het appartement beschikt over een afzonderlijke inkomhal, een gezellige leefruimte en een aparte keuken. De slaapkamer biedt een aangename en rustige ruimte om te ontspannen.

De badkamer sluit aan op de slaapkamer en is uitgerust met een douchecabine, toilet en wastafel.

Ook de ligging is bijzonder interessant. Je bevindt je op wandelafstand van tal van voorzieningen: openbaar vervoer, horecazaken, supermarkten, bakker, slager, apotheek en diverse andere winkels en diensten. Bovendien ben je dankzij de centrale ligging snel op weg naar de rest van Oostende.

Een gezellig appartement met een unieke buitenruimte, ideaal voor wie comfortabel wil wonen op een centrale locatie in Oostende.

Interesse? Aarzel niet en plan uw bezoek in via marie@immofrancois.be!

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
96 m²

Terrain

Surface de la parcelle
96 m²

Aménagement

Nombre de chambres
1

Confort

Ascenseur
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
305
Classe énergétique
D
Numéro du rapport PEB
20260927-0003953939-RES-1

Localité

Rogierlaan 60, 8400 Ostende

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires