Appartement à louer à Gand avec 3 chambres

1 700 €
AEPCA
103
3
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

BEZOEK? Bel 09/225.00.78

Ontdek dit exclusieve (duplex)nieuwbouwappartement, ideaal gelegen in het hart van de stad. Dit stijlvolle appartement combineert modern wooncomfort met een energiezuinige afwerking en hoogwaardige materialen.

Dankzij de aanwezigheid van een warmtepomp, zonnepanelen en vloerverwarming, geniet u van een bijzonder energiezuinige woonst met zeer lage verwarmingskosten.

Het appartement beschikt over een ruim en lichtrijk leefgedeelte met directe toegang tot een zonnig terras van 11 m². De open keuken met keuken eiland, sluit naadloos aan bij de leefruimte en is afgewerkt met kwalitatieve materialen van AEG.  De badkamer biedt een inloopdouche, dubbele wastafel en toilet.

Met maar liefst drie volwaardige slaapkamers (14, 12,5 en 8,6 m²)  biedt dit appartement voldoende ruimte voor een gezin een bureaukamer of hobbyruimte. Daarnaast zorgen de ingebouwde kasten en de praktische dressing voor een optimaal gebruik van de beschikbare ruimte en extra comfort.

Gelegen in een kleinschalige residentie, bestaande uit slechts 4 appartementen, garandeert dit gebouw  een rustige woonomgeving zonder syndicus kosten.

Extra troeven zijn de ruime berging met aansluiting wasmachine en een praktische fietsenstalling.

Kortom, een unieke kans voor wie op zoek is naar comfortabel, duurzaam en centraal wonen!

 

 

 

Finances

Informations cadastrales
1209/00C000
Coûts mensuels (€/mois)
80 €
Disponible à partir de
01-05-2026

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Duplex
Surface
103 m²

Aménagement

Nombre de chambres
3
Nombre de salles de bain
1
Surface salle de séjour
13 m²

Confort

Ascenseur
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
44
Classe énergétique
A
Certificat d’inspection de l’électricité
Oui, conforme

Urbanisme

Plan cadastral
Oui

Localité

Bagattenstraat 35 301, 9000 Gand

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires