Maison à louer à Gand avec 2 chambres

1 300 €
Heilig-Bloedstraat 59000 Gand
2
1
AEPCA
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
In Ekkergem, in een rustig en doodlopend straatje nabij de Coupure en op een steenworp van de faculteit van de Bio-ingenieurs, bevindt zich deze bijzondere woongelegenheid.
De eigendom maakt deel uit van een mede-eigendom met 2 eenheden. Gemeenschappelijke inkomhal.

Het gelijkvloers omvat een stijlvolle keuken met een aangename eetruimte en een afzonderlijk gastentoilet. De open traphal bevindt zich centraal, en geeft een bijkomende eigentijdse touch.
Op de eerste verdieping bevinden zich een ruime badkamer met dubbel lavabomeubel en inloopdouche, een afzonderlijk toilet en een multifunctionele ruimte die kan worden ingericht als zithoek of slaapkamer.
De bovenste verdieping beschikt over twee slaapkamers, ingericht met oog voor design én functionaliteit. Beide kamers zijn voorzien van ingemaakte kasten en bureau (mooi én efficiënt). Daarnaast beschikken beide slaapkamers over airconditioning.

De vorige huurders betaalden een provisie van € 200 per maand voor de vaste kosten, nutsvoorzieningen, water en internet. Bij de jaarlijkse afrekening werd dit bedrag niet overschreden.

Indien de huurder geen domicilie neemt op het adres, is de eventuele tweedeverblijftaks ten laste van de huurder.

Finances

Disponibilité
À convenir

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
État du bâtiment
Très bon état

Lieu

Transports en commun à proximité
Oui
Commerces à proximité
Oui

Aménagement

Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1
Cuisine
Oui

Confort

Parlophone
Oui
Raccordement électrique
Oui
Raccordement au gaz
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
35
Classe énergétique
A
Numéro du rapport PEB
20250822-0003451036-RES-2

Localité

Heilig-Bloedstraat 5, 9000 Gand

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires