Appartement à louer à Lokeren avec 2 chambres

900 €
AEPCA
77
2
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Bij het betreden van het appartement kom je in de inkomhal, die toegang geeft tot de verschillende ruimtes. De ruime en lichtrijke woonkamer vormt samen met de open, volledig ingerichte keuken een aangename leefruimte waar het comfortabel wonen is. De keuken is voorzien van de nodige toestellen.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers, ideaal voor een koppel, een klein gezin of voor wie een extra kamer wenst als bureau of hobbyruimte. Daarnaast is er een praktische berging, die extra opbergruimte biedt en perfect geschikt is voor het plaatsen van een wasmachine en droogkast. De moderne badkamer is uitgerust met een inloopdouche en een stijlvol badkamermeubel.

Vanuit de leefruimte heb je toegang tot het aangename terras van 9 m², waar je heerlijk kan genieten van de buitenlucht. Verder beschikt het appartement over een ondergrondse autostaanplaats, zodat parkeergelegenheid verzekerd is. Het gebouw is bovendien voorzien van een lift, wat het wooncomfort verder verhoogt.

Het appartement is onmiddellijk beschikbaar. De huurprijs bedraagt €900 per maand, met €50 vaste kosten per maand.

Ben je op zoek naar een ruim, instapklaar en energiezuinig appartement met terras, autostaanplaats en lift in Lokeren? Neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.

Finances

Charges commune (€/mois)
50 €
Disponible à partir de
01-08-2026
Disponibilité
À la livraison

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Flat
Surface
77 m²

Aménagement

Nombre de chambres
2
Cuisine
Oui
Toilette
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
32
Classe énergétique
A
Numéro du rapport PEB
46014-G-DBA_2017058003/EP16647/A001/D01/SD074

Localité

Hoedhaarstraat 25 A, 9160 Lokeren

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires