Appartement à louer à Berlare avec 2 chambres

825 €
BEPCB
122
122
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Op zoek naar een comfortabel en betaalbaar appartement op een gunstige locatie? Dit ruime appartement, vlak bij het centrum van Berlare, biedt alles wat u nodig heeft.
De lichtrijke woonkamer geeft rechtstreeks uit op een gezellig, zuidgericht terras waar u de hele dag kunt genieten van de zon. De aparte keuken is praktisch ingericht en uitgerust met een koelkast, kookplaat en warmeluchtoven.
De badkamer beschikt zowel over een douche als een ligbad, zodat u kunt kiezen tussen een snelle opfrissing of een ontspannen bad. Verder vindt u er ook het toilet en een badkamermeubel.
Het appartement beschikt daarnaast over twee volwaardige slaapkamers en een aparte berging, ideaal voor extra opbergruimte. Dankzij de private parkeerplaats hoeft u zich bovendien geen zorgen te maken over parkeren.
Bent u op zoek naar een instapklaar appartement met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, vlak bij alle voorzieningen? Neem dan snel contact op voor een bezoek en ontdek zelf de troeven van dit appartement.

75 euro gemeenschappelijke kost

Finances

Disponible à partir de
15-09-2026

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
122 m²

Terrain

Surface de la parcelle
122 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle
Orientation jardin
Sud

Aménagement

Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1
Nombre de toilettes
1

Confort

Ascenseur
Non
Raccordement électrique
Oui
Raccordement au gaz
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
119
Classe énergétique
B
Numéro du rapport PEB
20190911-0002194473-RES-1

Urbanisme

Permis de lotissement
Non
Droit de préemption
Non
Patrimoine protégé
Non

Localité

Eremijtenwegel 4 6, 9290 Berlare

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires