Scoop: Appartement à louer à Alost avec 2 chambres

915 €
Heilig Hartlaan 93 2.29300 Alost
87 m²
2
1
Garage / Place de stationnement
Terrasse
AEPCA
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Stijlvol app met 2 SLPK, Terras én staanplaats, Toplocatie!

In dit stijlvol appartement, gelegen op de tweede verdieping van 'Residentie Sanctus', wordt U verwend met een modern, strak en trendy interieur. Daar bovenop ook met een groen en rustgevend uitzicht vanuit de lichtrijke leefruimte én van op het groot en aangenaam terras.

De Heilig Hartlaan, vlot bereikbaar met de wagen en het openbaar vervoer, op wandelafstand van alle nodige faciliteiten én in de nabijheid van het centrum van de stad.

Het appartement biedt U naast een ruime inkomhal, een lichtrijke leefruimte met een open en volledig ingerichte keuken, 2 luxueuze slaapkamers, een moderne badkamer met inloopdouche en lavabo, een apart toilet én een afgesloten berging thv de keuken.

Het gebruik van strakke en éénzelfde duurzame materialen in alle ruimtes bepaalt mee de luxe dat dit appartement uitstraalt!

De aanwezigheid van zonnepanelen én een vlot te bereiken overdekte staanplaats met sectionaalpoort (afstandsbediening), met aanpalend een fietsenberging, maakt het geheel compleet!

Maandelijkse provisie : 75 euro.

Voor meer info en/of een bezoek maak uw afspraak via info@kurtimmo.be!

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
87,46 m²

Lieu

Transports en commun à proximité
Oui
Distance des transports en commun
500 m
Autoroute à proximité
Oui

Aménagement

Nombre de chambres
2
Surface chambres à coucher
12,5 m²; 7,85 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Vidéophone
Oui
Ascenseur
Oui
Raccordement au gaz
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
26
Classe énergétique
A
Panneaux solaires
Oui

Localité

Heilig Hartlaan 93 2.2, 9300 Alost

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires