Appartement à louer à Renaix avec 2 chambres

975 €
AEPCA
109
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
IDEAAL VOOR SENIOREN, GELET OP DE LIGGING. Het appartement is immers gunstig gelegen nabij tal van voorzieningen, op slechts 500 meter van Shopping Plaza Ronse met diverse winkels, en op ongeveer 1 km van Station Ronse.

De comfortabele lift brengt u naar de tweede verdieping, waar dit aangename appartement zich bevindt. Via de stijlvolle inkomhal betreedt u de ruime en lichtrijke leefruimte, bestaande uit een gezellige eetplaats en salon. De centraal gelegen open keuken sluit hier perfect op aan en biedt een praktische indeling. Daarnaast beschikt het appartement over een afzonderlijke berging en een gastentoilet.
Het appartement beschikt over twee terrassen: een ruim en rustig terras aan de achterzijde, ideaal om te ontspannen, en een charmant balkon aan de straatzijde met een open zicht op de omgeving.

Verder zijn er twee volwaardige slaapkamers en een moderne badkamer, uitgerust met een dubbel lavabomeubel, een douche en een tweede toilet.

Op het gelijkvloers is er bovendien een privatieve berging inbegrepen.

De vaste kosten (provisie) bedragen €85 / maand.
Ter info: de huurder sluit de wettelijk verplichte huurdersaansprakelijkheidsverzekering af bij dezelfde maatschappij als de verhuurder.

Finances

Disponibilité
À convenir

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Flat
Surface
109 m²

Terrain

Largeur de la parcelle
10 m

Lieu

Transports en commun à proximité
Oui
Ecole à proximité
Oui
Commerces à proximité
Oui

Aménagement

Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1
Cuisine
Oui

Confort

Ascenseur
Oui
Raccordement électrique
Oui
Connexion réseau
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
91
Classe énergétique
A
Numéro du rapport PEB
20260219-0003803607-RES-1

Localité

Neerhofstraat 53, 9600 Renaix

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires