Duplex à louer à Astene avec 2 chambres

Duplex | Appartement

1 150 €
Emiel Clauslaan 91 2039800 Astene
94 m²
2
2
Garage / Place de stationnement
AEPCA
Description

Lichtrijk nieuwbouwappartement te huur in Astene

PRAKTISCH: Bezoeken voor deze eigendom verlopen uitsluitend via mijnhuurprofiel.be. Telefoneren om een afspraak te maken is helaas niet mogelijk. Wenst u een bezoek aan te vragen, dan maak je eenvoudig je profiel aan via deze link https://landbergh.mijnhuurprofiel.be/property/ddec1d28-90d5-4dc0-9367-fe3e67b4e88d

Dit duplexappartement is gelegen op de tweede en derde verdieping van residentie 'De Asters'. De residentie is gelegen langs de Emiel Clauslaan, de verbindingsweg tussen Deinze en Gent die parallel loopt met de kronkelende Leie. 

Op de tweede verdieping bevindt zich de inkomhal met toegang tot de lichtrijke eet- en leefruimte. Aansluitend is er een volledig geïnstalleerde open keuken, voorzien van twee praktische bergingen. Verder beschikt deze verdieping over een slaapkamer, een badkamer met enkele lavabo en douchecabine en een afzonderlijk toilet. Vanuit de leefruimte is er rechtstreeks toegang tot het zuidelijk georiënteerde terras. De derde verdieping biedt een zeer ruime tweede slaapkamer met een eigen badkamer, uitgerust met een enkele lavabo, ligbad en toilet. Daarnaast is er op deze verdieping nog extra bergruimte voorzien.

Het hoge comfort vertaalt zich in het gebruik van efficiënte, vooruitstrevende technieken, de verwarming in dit appartement gebeurt door middel van een geothermische warmtepomp in combinatie met vloerverwarming. Bovendien wordt het appartement uitgerust met een ventilatiesysteem type D met maximale warmterecuperatie en een warmwaterboiler verbonden met de warmtepomp. Een laag energieverbruik wordt zo ten allen tijden gegarandeerd. 

De autostaanplaats voorzien van een laadpaal is inbegrepen in de huurprijs. Kosten voor de gemeenschappelijke delen: €75/maand. EPC: 27 (label A). Onmiddellijk beschikbaar.

Finances

Coûts mensuels (€/mois)
75 €
Disponibilité
Immédiatement

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Duplex
Surface
94 m²

Terrain

Affectation urbanistique
Zone résidentielle
Orientation jardin
Sud

Aménagement

Nombre de chambres
2
Surface chambres à coucher
10,6 m²; 18,6 m²
Nombre de salles de bain
2

Confort

Vidéophone
Oui
Ascenseur
Oui
Raccordement aux égouts
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
27
Classe énergétique
A
Niveau E
19

Urbanisme

Droit de préemption
Non
Patrimoine protégé
Non

Localité

Emiel Clauslaan 91 203, 9800 Astene

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires